Proficon

Partneri

1

Staňte sa partnerom

Architektúra sa vyvíja a neustále prináša nové trendy. Aktuálne je moderné nezakrývať betónové plochy. Pôsobí to minimalisticky a luxusne. Preto sme priniesli na trh širokú škálu výrobkov z pohľadového betónu, pričom žiaden z nich nevyžaduje finálnu úpravu. Majú totiž špeciálny povrch pripomínajúci mramor, čím sa odlišujú od všetkých ostatných produktoch na trhu.

Rozšírte vaše portfólio o unikátne výrobky z pohľadového betónu.
Staňte sa našim obchodným partnerom.

Dizajnová tvárnica Proficon

Ponúknite našu jedinečnú tvárnicu
vašim zákazníkom

Revolučná tvárnica z našej dielne je dizajnová tvárnica, ktorá nevyžaduje pre dokončenie stavby ďalšie stavebné materiály ani prácu navyše. Nie je totiž potrebný penetračný náter, použitie lepidla, výstužnej siete, nanášanie omietky či farby. Šetrí tak nemalé finančné prostriedky na materiál a množstvo času strávenom dokončovacími prácami.

Ručná výroba

Každý z produktov je vyrábaný ručne veľmi precíznou prácou pre dosiahnutie maximálnych technických aj optických vlastností.

Ručná výroba Ručná výroba

Kontaktujte nás

Rozšírte si portfólio, zvýšte zisky

Ste predajca stavebných materiál alebo stavebná firma? Odlíšte sa od konkurencie a ponúknite svojim zákazníkom unikátne výrobky z dizajnového pohľadového betónu. Hľadáme partnerov a predajcov na dlhodobú spoluprácu.

Ak máte o naše produkty záujem, vyplňte formulár. Náš obchodný zástupca sa vám obratom ozve s ponukou.

    Späť hore